סוכנות הידיעות Voices United For Israel

Reading Time: < 1 minute

הארגון Voices United For Israel הוא גוף גג שמשמש כזרוע הפצת מידע והסברה באמצעות פקס (ושלימים) דואר אלקטרוני לרשת של מעל 290 עיתונים דתיים, 1700 תחנות רדיו דתיות, 245 תחנות טלוויזיה נוצריות,  ו- 200 ישויות נוצריות ויהודיות. (1)

הגוף הוקם בשנת 1992 ע"י קואליציה של 162 גופים יהודים ונוצרים אוהבי ישראל (כיום יש מעל 200), ושעפ"י הפרסומים הרשמיים של הארגון, מייצגים מעל 40 מיליון פעילים. (2)

המשימה של Voices United for Israel, כפי שמוגדרת באתר היא:  " למקד את מאמצי ארגונים דתיים וחילונים ודתיים עבור חשיבות קיומה של מדינת ישראל המהווה מרכז חיוני לעתיד העולם החופשי. אנו מחנכים ארגונים ויחידים אלה לנושאי ביטחון  והסברה כנגד אידיאולוגיות רדיקליות, כולל טרור אסלאמי עולמי, המשפיעים לא רק על ישראל אלא על כל התרבות המערבית". את הפעילות שלה עושה הסוכנות באמצעות  מסלקה לעדכון הציבור על ידי להעברת העלונים היומיים שלנו,  התראות פעולה דחופות, התראות מדיה, הודעות לעיתונות וניצול שני אתרי האינטרנט שלנו. מידע מופץ באופן נרחב ברחבי רשת עצומה זו של חברים אמינים, ומעדכן אותם בנושאים האחרונים הנוגעים למלחמה עבור העולם החופשי בו אנו עוסקים".

  1. Paul Charles Merkley ,Christian Attitudes towards the State of Israel, McGill Queen University Press, Montreal, Canada, 2001, P- 181.
  2. unitycoalitionforisrael.org, Retrieved June, 24, 2020 from:  https://unitycoalitionforisrael.org/about/index.php
82

אודות קובי ברדה

ד"ר קובי ברדה הוא מומחה להיסטוריה פוליטית אמריקאית וליחסים בינלאומיים, וחוקר בכיר בחממת חיפה לחקר דתות של אוניברסיטת חיפה, ובעל הפודקאסט "אמריקה בייבי".