ניסיונות השיווק של אוניברסיטת ליברטי בתחילת דרכה

Reading Time: < 1 minute

עבודת התזה שכתבה בקי גייל פלינט (Flint) בשנת 1978, אפשרה גישה לחומרים שיווקים של אוניברסיטת ליברטי ומאפשרת הצצה לאופן בו שווקה המכללה למועמדים ללימודים ובעיקר להורים שלהם, בזמן אמת של כתיבת העבודה. ככה לדוגמא מצוטט מהקטלוג שנשלח באותה שנה למתעניינים ללימודים בקולג' מפיו של פלוול:" מכללת ליברטי הבטפיסטית משלבת מצוינות אקדמית לצד אורך חיים נוצרי המיועד להכשרתם של אנשים צעירים, דרך מסגרת העבודה של הברית החדשה…אנו מחויבים לחיים קדושים ושביית לבבות." (1) אבל הוא לא חושש מלייעד עבור המועמדים את התפקיד שהוא מייעד להם: "העוצמה והחוזקה של הסטודנטים שלנו מתבטא בייעוד האמיתי שלנו לעולמו של האל, שייסיע להם לעצב את העולם." 

 

 

1. Flint, Betty Gail, "Thomas Road Baptist Church: A study of the new fundamentalism" (1978). Dissertations, Theses, and Masters Projects. Paper 1539625043.  https://core.ac.uk/download/pdf/235407635.pdf

9

אודות קובי ברדה

יועץ תקשורת,ניהול משברים, קמפיינים פוליטיים ומיתוג מאז שנת 1999. בעל משרד בר-דעה אסטרטגיה שיווקית בע"מ ובין היתר כיהן בתפקידים של: דובר עיריית נתניה וס. דובר עיריית ת"א, דובר מנהלת הליגות בכדורגל, דובר לשר הרווחה ולחברי כנסת.